Regulamin strony

Firmy.Org.PL: Katalog firm, baza firm i darmowa wyszukiwarka firm

Regulamin strony

Regulamin strony

Regulamin korzystania z serwisu internetowego www.20pln.pl oraz http://www.firmy.org.pl

§1

Właścicielem serwisu 20PLN.pl jest firma Neta.pl.

§2

Internetowa baza firm 20PLN.pl oferuje następujące bezpłatne usługi:

1. Bezpłatny wpis firmy

Główne opcje:

 • Dane teleadresowe:
  • Nazwa firmy
  • Województwo
  • Miasto
  • Ulica, nr. domu, nr. mieszkania
  • NIP
  • Telefon 1, telefon 2
  • Fax
 • Wybór 1 branży
 • Przypisanie rodzaju współpracy (szukam współpracy, sprzedaż, kupno)
 • Słowa kluczowe (max. 250 znaków)
 • Opis firmy (max. 3000 znaków)
 • Zdjęcia
  • Logo firmy
  • 3 zdjęcia z powiększeniem

Po zalogowaniu się użytkownik posiada także statystyki kliknięć na szczegółowy opis oferty.

§3

Internetowa baza firm 20PLN.pl oferuje następujące płatne usługi (opcje dodatkowe):

1. Adres WWW oraz E-mail

To rozszerzenie bezpłatnego ogłoszenia o umieszczenie internetowego adresu strony oraz poczty e-mail. W szczegółowym opisie pojawi się tez formularz kontaktowy. Koszt opcji dodatkowej "Adres WWW oraz E-mail" to 20 zł brutto. Usługa jest aktywna na okres 365 dni, oraz po opłacie zostanie wystawiona faktura VAT. Szczegółowy opis.

Przy aktywacji konta ta usługa aktywuje się automatycznie.  Pierwszy 1 miesiąc jest GRATIS. Nie ma obowiązku aktywowania tej usługi ponownie.

2. Link sponsorowany

W wynikach wyszukiwarki ogłoszenie jest oprawione widoczną ramką, staje się bardziej atrakcyjne na tle pozostałych wpisów. Dodatkowo wpis jest umieszczony wyżej niż standardowe ogłoszenie. O kolejności wyświetlania linków sponsorowanych w przypisanej branży decyduje data rejestracji. Koszt opcji dodatkowej "Link sponsorowany" to 20 zł brutto. Usługa jest aktywna na okres 365 dni, oraz po opłacie zostanie wystawiona faktura VAT. Szczegółowy opis.

§4

Podstawą dodania wpisu jest zarejestrowanie się w serwisie www.20pln.pl lub www.firmy.org.pl. Rejestracja na stronie jest dobrowolną decyzją Użytkownika. Każdy Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych. Internetowa baza firm umożliwia modyfikację i usunięcie danych osobowych Użytkownika lub konta w zakładce "Twoje konto".

W przypadku braku dostępu do możliwości zalogowania się na swoje konto, użytkownik może skorzystać z przypomnienia hasła. Należy w tym celu podać adres e-mail, który użyto w procesie rejestracji.

Jeśli użytkownik nie może zalogować się samodzielnie, aby usunąć ogłoszenie i swoje konto to usunięcie ogłoszenia przez Administratora serwisu jest możliwe tylko w przypadku, gdy:

 • Firma została zamknięta co można potwierdzić w CEIDG
 • Użytkownik wysyła maila z adresu z którego dokonano rejestracji prośbę o usunięcie konta podając dokładny adres strony www pod którym znajduje się jego ogłoszenie. Prośby wysłane z adresów innych niż rejestracja konta nie będą rozpatrywane.

Aby usunąć konto w przypadku powyższych opcji, użytkownik musi wysłać e-mail do Administratora.

§5

Firma Neta.pl, operator strony www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl, gwarantuje bezpieczeństwo danych osobowych Użytkowników portalu. Zastosowane przez Neta.pl zabezpieczenia gwarantują ich poufność i właściwe wykorzystanie.

Operator strony nie wykonuje żadnych zmian w ogłoszeniach użytkowników.

§6

Firma Neta.pl nie przetwarza ani nie udostępnia innym podmiotom danych przekazywanych przez Użytkowników strony. Operator serwisu 20PLN.pl oraz Firmy.org.pl ma prawo wysyłać informacje e-mail do zapisanych użytkowników (tzw. Newsletter) tylko i wyłącznie jeśli dotyczy to produktów związanych z działalnością jego firmy.

§7

W polach gdzie podaje się dane teleadresowe oraz nazwę firmy zabronione jest wprowadzanie niewłaściwych informacji lub tekstów reklamowych niezgodnych z danym polem. W polu opis, słowa kluczowe, logo firmy, nazwa firmy (nawet w przypadku, gdy adres www jest zarejestrowany jako nazwa firmy) oraz opublikowane zdjęcia zabronione jest umieszczanie adresu WWW oraz e-mail. Dotyczy to ogłoszeń w których nie wykupiono dodatkowej opcji "Umieszczenie adresu WWW oraz E-mail". Redakcja serwisu może usunąć takie ogłoszenie bez podania przyczyn lub samodzielnie zmienić w/w pola (w okresie 1 bezpłatnego roku usługi Umieszczenie adresu WWW oraz E-mail).
Każda firma może wprowadzić tylko jedno ogłoszenie w portalu.
Zabronione jest również wprowadzanie treści erotycznych w naszym portalu firm o podobnej branży oraz linków do stron.

§8

Zdjęcia oraz logo w portalu 20PLN nie mogą zawierać napisów do strony WWW reklamującej się firmy oraz adresu e-mail. Dotyczy to tylko ogłoszeń w których nie wykupiono dodatkowej opcji "Umieszczenie adresu WWW oraz E-mail". W przypadku umieszczenia zdjęć nie spełniających warunków administrator serwisu ma prawo usunąć konto w portalu 20PLN.pl informując o tym fakcie użytkownika konta.

§9

W przypadku zamieszczenia ogłoszenia w której treść zawiera niecenzuralne sformułowania, sprzeczne z zasadami współżycia społecznego, naruszała czyjąś prywatność i godność, była reklamą konkurencyjnej firmy Neta.pl, a także zawierała nieprawidłowe wpisy lub ukryte znaczniki w kodzie HTML, wpis nie zostanie opublikowany.

§10

Serwis nie ponosi odpowidzialności za treść ogłoszeń oraz zdjęcia. Nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie straty i szkody wynikające z wadliwego funkcjonowania systemu.

§11

Każda ze stron ma prawo do wypowiedzenia Umowy ze skutkiem na koniec każdego miesiąca kalendarzowego, z 30 - dniowym terminem wypowiedzenia. Wypowiedzenie musi zostać zgłoszone nie później niż na 30 dni kalendarzowych przed zakończeniem miesiąca. W przypadku rezygnacji Abonenta z usług dodatkowych przed zakończeniem opłaconego okresu rozliczeniowego nie jest zwracana wniesiona opłata, tym samym Abonent może zakończyć współpracę przed zakończeniem okresu rozliczeniowego godząc się na jednoczesną utratę wniesionej opłaty.

§12


Z racji możliwości bezpłatnego zamieszczania bezpłatnych ogłoszeń w naszym serwisie redakcja serwisu 20PLN.pl nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy w funkcjonowaniu serwisu wynikające z nieprawidłowo wprowadzonych danych.

§13

Redakcja serwisu www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl zastrzega sobie prawo do zmiany powyższego regulaminu.

§14

Korzystanie z serwisu www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl oznacza akceptację regulaminu.

§15

W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego.

Dodaj bezpłatnie firmę

Bądź lepiej widoczny w Internecie

Dodaj firmę

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Ciekawostki Czy wiesz że...

Czy wiesz że...

Twoje ogłoszenie będzie widoczne pod adresami www.20pln.pl oraz www.firmy.org.pl

Dodaj bezpłatnie firmę

Firmy.Org.PL: Katalog firm, baza firm i darmowa wyszukiwarka firm

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja