BOMA Bogdan Nowak

Sprzedaż
https://opomarket.pl/

BOMA Bogdan Nowak

BOMA Bogdan Nowak

Firma BOMA Bogdan Nowak prowadzi sprzedaż hurtową i detaliczną wysokojakościowego ogumienia do każdego rodzaju pojazdów, od aut osobowych, poprzez dostawcze, aż do ciężarowych. W ofercie klient znajdzie opony wielosezonowe o różnym rozstawie bieżnika. Firma działa również jako punkt wulkanizacyjny. Jej pracownicy zapraszają nie tylko na wymianę opon, ale także umożliwiają zakup na miejscu poszczególnych modeli, od opony 15 do większych. Hurtownia dysponuje rozbudowanym magazynem, dlatego dostarcza wybrane rodzaje niemal od ręki. Dystrybuuje ogumienie znanych producentów o świetnej, sprawdzonej w wielu testach przyczepności i wytrzymałości nawet w bardzo trudnych warunkach pogodowych. Oferta obejmuje także łańcuchy na opony zimowe oraz inne elementy zabezpieczające podczas jazdy.
Hurtownia, odpowiadając na potrzeby rynku, rozwinęła działalność także jako serwis. Proponuje profesjonalne usługi naprawcze i weryfikujące stan techniczny pojazdów świadczone przez kompetentną i doświadczoną kadrę dysponującą odpowiednim sprzętem diagnostycznym oraz zapleczem.
Priorytetem dla dostawcy ogumienia, oprócz możliwości realizacji zamówień na sprzedawane tanio opony, jest także zadowolenie klienta z tempa wykonania usługi. Pracownicy starają się wykonać wszystkie czynności diagnozy stanu samochodu w jak najkrótszym czasie, a następnie zaproponować odpowiednio dobrane działania zaradcze.

40-393 Katowice

Krakowska 162

tel. 32 204 98 00

Szybki kontakt z BOMA Bogdan Nowak

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja