Cleaning System Company Sp. z o.o.

Sprzedaż
https://www.csc-poland.pl

Cleaning System Company Sp. z o.o.

Cleaning System Company Sp. z o.o.

CSC Group Poland jest producentem sorbentu mineralnego oraz dystrybutorem czyściw włókninowych. Sorbent jest przeznaczony do zabezpieczania nawierzchni zanieczyszczonych takimi substancjami jak rozpuszczalniki, oleje, zasady, kwasy oraz produkty na bazie ropy. Dzięki użyciu tego produktu niepożądane składniki nie przedostają się do gruntu. Sorbent nie ma daty ważności, dlatego można go przechowywać przez dowolny czas.
Oferta czyściw obejmuje między innymi ściereczki z mikrofibry, ręczniki fryzjerskie, serwety celulozowe oraz ściereczki znajdujące się w wiaderkach z dozownikiem. Jest to asortyment przeznaczony do miejsc, w których niezbędne jest zachowanie jak najwyższego poziomu higieny.
Podmiot produkuje płyny do dezynfekcji rąk dostępne w wygodnych butelkach z atomizerem, a także w dużych, ekonomicznych opakowaniach. Zawierają one dużo alkoholu, dzięki czemu są niezwykle skuteczne. Nieprzyjemny zapach neutralizują olejki eteryczne. Płyn jest przeznaczony do usuwania bakterii i wirusów, pleśni i drożdży. Można stosować go do odkażania ciała, powierzchni i przedmiotów codziennego użytku. Wystarczy niewielka ilość preparatu, aby pozbyć się drobnoustrojów.

62-080 Tarnowo Podgórne

Owocowa 18

tel. 697 934 105

tel. 600 816 460

Szybki kontakt z Cleaning System Company Sp. z o.o.

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja