GEOBEST sp. z o.o.

Szukam współpracy

GEOBEST sp. z o.o.

GEOBEST sp. z o.o.

Dobry geodeta w Warszawie – profesjonalne usługi geodezyjne w GEOBEST
Witamy na stronie internetowej profesjonalnej firmy geodezyjnej GEOBEST z Warszawy.

Działalność w zakresie świadczenia usług geodezyjnych,projektowych i prawnych prowadzimy od 1992 roku. Główna siedziba naszego biura mieści się w Warszawie, ale działamy na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra gwarantują, że nasze usługi są niezmiennie na najwyższym poziomie.

Nasi geodeci posiadają uprawnienia zawodowe w dziedzinie geodezji i kartografii w zakresach: 1, 2, 3 i 4. Współpracują z nami także doświadczeni specjaliści wykonujący projekty wodno-kanalizacyjne.

Zakres usług świadczonych przez naszych geodetów obejmuje m.in. geodezyjną obsługę inwestycji, wykonywanie map do projektów, wytyczenia granic nieruchomości i podział gruntów, inwentaryzację budynków, pomiary odkształceń itp. Braliśmy udział w budowie takich obiektów jak: Novotel, Multiplex, Morskie Oko oraz Muzeum Powstania Warszawskiego.

Oferujemy konkurencyjne ceny usług geodezyjnych, które z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Klientów.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą wszystkich Klientów poszukujących dobrego geodety oraz sprawdzonego biura geodezyjno-kartograficznego – nie tylko w Warszawie, ale też na terenie całego kraju.Działamy fachowo, solidnie i szybko
już od 28 lat.
Szanujemy czas nasz i naszych Klientów.

Tel.577337780

01-909 Warszawa

Sokratesa 11B/4

tel. 577337780

Szybki kontakt z GEOBEST sp. z o.o.

Rodzaj współpracy:

Szukam współpracy

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja