Gryfne Alpaki

Sprzedaż
https://gryfnealpaki.pl/

Gryfne Alpaki

Gryfne Alpaki

Mikołowska farma Gryfne Alpaki zaprasza do odwiedzin i spędzania czasu w towarzystwie trzech przemiłych alpak. Podczas pobytu można pogłaskać zwierzaki i poobserwować ich zachowania. Maui, Batman i Lord chętnie spałaszują też podawane im przez odwiedzających przekąski. Do ich ulubionych przysmaków należą słodkie marchewki i wysłodki buraczane. Możliwość karmienia zwierząt jest wspaniałą atrakcją szczególnie dla najmłodszych gości.
Alpakarnia to miejsce, gdzie można się odprężyć i odstresować. Spotkanie z uroczymi ssakami ma właściwości terapeutyczne, dlatego z propozycji mogą też skorzystać osoby zmagające się z problemami psychicznymi czy emocjonalnymi. Łagodny charakter alpak pozwala się wyciszyć i uspokoić.
Tym, co zachwyca w tych zwierzętach, jest też bardzo miłe w dotyku futerko – delikatne i mięciutkie. Wełna alpak rasy huacaya jest hipoalergiczna, ponieważ nie pokrywa jej lanolina, co oznacza, że wizyty są dostępne także dla osób uczulonych na sierść.
Oferta alpakarni obejmuje między innymi:
• sesje zdjęciowe,
• organizację imprez urodzinowych dla dzieci,
• warsztaty,
• spotkania indywidualne oraz grupowe.
Odwiedziny w zagrodzie alpak to także dobry pomysł na imprezę firmową. Wspólny relaks, zabawy z sympatycznymi ssakami i zdjęcia pozwolą szybko się zintegrować i zapewnią miłe wspomnienia.
Podczas warsztatów można zapoznać się ze zwyczajami alpak, ciekawostkami na ich temat. Opiekunowie opowiadają o hodowli oraz żywieniu pochodzących z Ameryki Południowej zwierząt.

43-190 Mikołów

Rybnicka 87

tel. 724 604 934

Szybki kontakt z Gryfne Alpaki

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja