Polecamy

MILA SIZE PLUS

Sprzedaż
milasizeplus.pl

MILA SIZE PLUS

MILA SIZE PLUS
MILA SIZE PLUS

to sklep internetowy z odzieżą damską Plus Size. Znajdziesz tu mnóstwo modnych modeli – kolekcje ponad 300 najlepszych ubrań, najwyższa jakość oraz różnorodność stylizacji. Nasz sklep powstał z miłości do mody, ale nie tylko… pokazuje całą naszą historię – to, jak zmieniliśmy się na przestrzeni blisko 5 lat, ile pracy musieliśmy włożyć w to, by być dzisiaj tu, gdzie jesteśmy cały czas wierni naszej filozofii w zakresie zarządzania modą Plus Size. To jednak, na co stawiamy, to ciągły rozwój.

Długoletnie doświadczenie sprawiło, że sklep Mila Size Plus oferuje ubrania w większych rozmiarach zgodzie z najnowszymi trendami po przystępnych cenach.

Nasza oferta została skrupulatnie wyselekcjonowana. Staramy się wybrać taki asortyment, aby zadowolił wszystkie miłośniczki stylu Plus Size, nie tylko co do formy ale i jakości. Proponujemy unikatowe ubrania znanych polskich, tureckich marek będące gwarancją elegancji i dobrego gustu.

Wierzymy, że każda z Was znajdzie tu coś dla siebie. Życzymy aby nasza oferta sprawiła Wam przede wszystkim wiele radości!

67-100 Nowa Sól

Zjednoczenia 12

Mapa dojazdu

tel. 537131190

fax. livmila100@gmail.com

Mapa dojazdu: MILA SIZE PLUS

Szybki kontakt z MILA SIZE PLUS

MILA SIZE PLUS
MILA SIZE PLUS

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja