Novvam Group Sp. z o.o.

Sprzedaż

Novvam Group Sp. z o.o.

Novvam Group Sp. z o.o.

W ofercie przedsiębiorstwa Canivera można znaleźć suchą karmę dla psów i kotów. Jeden z największych polskich producentów wyrobów żywieniowych dla zwierząt kładzie duży nacisk na staranny dobór składników – zarówno w kwestii surowców mięsnych, jak i roślinnych. Dostępne w asortymencie tej firmy karmy mają nie tylko zaspokajać zapotrzebowanie czworonogów na energię, lecz również dostarczać im mających kluczowe znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania organizmu witaminy i minerały.
Na stronie internetowej Sklep.canivera* znajdują się też przysmaki dla psów i kości z szynki parmeńskiej. Klienci mają do wyboru przekąski z suszonej wołowiny, baraniny, drobiu oraz dziczyzny. Artykuły nie zawierają polepszaczy, barwników, aromatów i konserwantów – w stu procentach składają się z mięsa.
Sklep online przygotował specjalną zakładką z produktami dostępnymi w promocyjnych cenach. Klienci mogą też zaoszczędzić na dostawie zamówionych artykułów, jeśli zrealizują zakupy za minimum 99 zł i jako formę płatności wybiorą przedpłatę.

80-209 Chwaszczyno

Oliwska 64

tel. 533342891

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja