ORDYNOWSKI MEDYCYNA ESTETYCZNA

Sprzedaż
https://www.drordynowski.pl

ORDYNOWSKI MEDYCYNA ESTETYCZNA

ORDYNOWSKI MEDYCYNA ESTETYCZNA

W obszarze medycyny estetycznej, fascynującej dziedzinie, rozpoczęto intensywną podróż od 2006 roku. Umiejętności stale się rozwijają dzięki uczestnictwu w kursach, praktykach i udziale w renomowanych kongresach.

Podstawową zasadą, która kieruje praktyką, jest dążenie do harmonii i naturalności. Nie dąży się do radykalnych zmian czy sztucznych efektów, lecz do delikatnego podkreślenia piękna każdej osoby. Dlatego też, podczas przeprowadzania zabiegów, starano się zachować proporcje twarzy oraz zapewnić, aby efekt końcowy był świeży, promienny i przede wszystkim autentyczny.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej w Krakowie, gdzie świadczone są usługi, oferowane jest holistyczne podejście do pielęgnacji urody. Wykonuje się różnorodne zabiegi, takie jak zastosowanie toksyny botulinowej dla redukcji zmarszczek mimicznych, wolumetrię twarzy dla przywrócenia młodzieńczego wyglądu oraz stosowanie kwasu hialuronowego w celu modelowania i rewitalizacji skóry.

Oferta obejmuje również nowoczesne techniki, takie jak użycie lasera frakcyjnego dla poprawy tekstury skóry, czy też peelingi chemiczne, które efektywnie usuwają martwy naskórek, ujednolicając koloryt i przywracając blask.

Specjalizuje się również w zabiegach oczu, jak blefaroplastyka powiek, która odmładza spojrzenie poprzez usuwanie nadmiaru skóry i worków pod oczami.

Doświadczenie obejmuje także precyzyjne modelowanie i powiększanie ust, korzystając z najnowszych technik i preparatów, które zapewniają naturalny, pełny efekt.

W Gabinecie Medycyny Estetycznej dr Ordynowski, każdy pacjent jest traktowany indywidualnie. Celem jest nie tylko poprawa wyglądu, ale również zwiększenie pewności siebie i samopoczucia każdej osoby, która powierzyła opiekę nad swoją urodą.

31-272 Kraków

ul. Krowoderskich Zuchów 16/LU. 6

tel. 794102135

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja