PHU PORTAL Wojciech Kadłubowski

Szukam współpracy
www.job-job.pl

PHU PORTAL Wojciech Kadłubowski

PHU PORTAL Wojciech Kadłubowski

www.job-job.pl to portal mający na celu oddanie rynku pracy pracownikom. Postanowiliśmy zebrać oferty z najróżniejszych źródeł - między innymi z centrali bazy ofert udostępnionej przez Urzędy pracy i umieścić te oferty na komercyjnym rynku tak, żeby każdy miał do nich swobodny dostęp. Poza tym oczywiście posiadamy i dajemy możliwość publikacji ofert pracy każdej firmie na rynku udostępniając w tym celu funkcjonalny panel klienta.
Chcemy docierać do potencjalnych pracowników w bardzo różny sposób promując państwa oferty pracy różnymi kanałami dystrybucji
Wyróżnia nas przed wszystkim inne model biznesowy. Dajemy możliwości nieograniczanej publikacji ofert pracy w jednej cenie abonamentu co na rynku jest rzadkością a wręcz jest niespotykane. Pozwala to mniejszym firmom konkurować i obniżać koszty w procesie rekrutacji nie tracąc przy tym zasięgu dotarcia do potencjalnego kandydata.
Działamy na rynku polskim jak również czynimy pierwsze kroki na rynku europejski . Jesteśmy firmą z 100% polskim kapitałem.

Portal Pracy:
- Zamieszczaj oferty pracy - działa nawet lokalnie. Sprawdź naszą skuteczność. Oderwij się od rutyny.
- Poszukuj , przeglądaj oferty pracy. Rynek lokalny oraz teren całej Polski. Posiadamy oferty prywatnych przedsiębiorców jak i oferty z Centralnej Bazy Ofert Pracy (CBOP). Dosłownie wszystko w jednym miejscu.

18-200 Wysokie Mazowieckie

Mystkowska 19

tel. 22 201 33 04

Szybki kontakt z PHU PORTAL Wojciech Kadłubowski

Rodzaj współpracy:

Szukam współpracy

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja