Polecamy

Polisa-24 - Multiagencja Ubezpieczeniowa

Sprzedaż
Szukam współpracy
www.polisa-24.pl

Polisa-24 - Multiagencja Ubezpieczeniowa

Polisa-24 - Multiagencja Ubezpieczeniowa

Jestem Tomasz Radaszewski, agent ubezpieczeniowy, działający na terenie miasta Osielsko, w Bydgoszczy oraz w powiecie radziejowskim.

Jako doświadczony doradca, wiem, że wybór odpowiedniego ubezpieczenia lub planu emerytalnego może być dla wielu osób trudnym wyzwaniem. Często brakuje nam czasu lub wiedzy, aby dokładnie przeanalizować wszystkie oferty na rynku i wybrać najlepszą dla nas opcję.
Dlatego właśnie jestem tutaj, aby pomóc Wam w podjęciu najlepszych decyzji. Korzystając z moich usług, otrzymacie profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań ubezpieczeniowych i planów emerytalnych, które będą spełniać Wasze potrzeby i oczekiwania.
Współpracując ze mną, macie pewność, że Wasze interesy będą zawsze na pierwszym miejscu. Dbam o to, aby każde zlecenie traktować indywidualnie i dostosować ofertę do potrzeb klienta.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług? Przede wszystkim, jako niezależny agent ubezpieczeniowy, nie jestem związany z żadną konkretną firmą ubezpieczeniową. Dzięki temu, mogę dla Was wybierać spośród wielu ofert na rynku, co zwiększa szanse na znalezienie najlepszej opcji.

Ponadto, jako specjalista w dziedzinie ubezpieczeń i planów emerytalnych, posiadam wiedzę oraz doświadczenie, które umożliwia mi dokładną analizę Waszych potrzeb i zaproponowanie rozwiązań, które będą spełniać Wasze oczekiwania.

Wierzę, że skorzystanie z moich usług będzie dla Was korzystnym wyborem. Zachęcam do kontaktu i umówienia się na spotkanie, aby poznać się bliżej i omówić szczegóły.

Pozdrawiam,
Tomasz Radaszewski

86-031 Osielsko

Borsucza 12

tel. 725752047

Szybki kontakt z Polisa-24 - Multiagencja Ubezpieczeniowa

Rodzaj współpracy:

Szukam współpracy
Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja