SAM-NET

Sprzedaż

Producent mebli SAM-NET ma wieloletnie doświadczenie, o czym świadczą setki udanych realizacji. Firma współpracuje z osobami prywatnymi oraz przedsiębiorcami. Z oferty mogą skorzystać właściciele lokali gastronomicznych potrzebujący wysokiej klasy umeblowania na zamówienie. Specjaliści dopasują projekt do stylistyki oraz kubatury urządzanej przestrzeni. Klient może zdecydować o zastosowanych komponentach i parametrach technicznych poszczególnych artykułów.
W asortymencie dostępne są drewniane krzesła i stoły w wielu rozmaitych wariantach. Mnogość wzorów i kolorów sprawia, że każdy może zaaranżować kuchnię lub jadalnię zgodnie ze swoimi osobistymi preferencjami. Sklep internetowy Salonmeblowy.net.pl to również dobre miejsce na zakupy dla osób chcących nabyć zestawy mebli do salonu czy pokoju dziennego.
SAM-NET gwarantuje własny bezpieczny transport. W przypadku dostaw w dalsze regiony Polski firma współpracuje z DPD, zapewniając ubezpieczenie każdej przesyłki. Przed złożeniem zamówienia klient może poprosić o bezpłatne przesłanie próbek materiałów.

86-065 Lisi Ogon

Drzewna 2

tel. 535 021 310

Szybki kontakt z SAM-NET

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja