SMX DESIGN

Sprzedaż
https://www.smx.com.pl/

SMX DESIGN

SMX DESIGN

Firma SMX Design dysponuje nowoczesnym laserem do wycinania w drewnie, dzięki czemu jest w stanie wytwarzać nietuzinkowe dekoracje do domów i mieszkań. Szereg godnych uwagi produktów z tej kategorii można w łatwy sposób kupić w firmowym sklepie internetowym. Ponadto przedsiębiorstwo zajmuje się wykonywaniem lamp w stylu industrialnym i skandynawskim oraz eleganckich zegarów, które mogą stanowić ciekawy element aranżacji salony, sypialni czy domowego gabinetu lub biura. Miłośnicy przyjemnych dla oka ozdób mogą zdecydować się na realizację produktów zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami. Sprzedawca proponuje ozdoby naścienne, toppery oraz dekoracje okolicznościowe.
Klienci mogą zlecić też fachowcom cięcie laserem w plexi czy sklejce. Firma trudni się również frezowaniem CNC przy użyciu wysokiej klasy urządzeń pozwalających zachować precyzję na poziomie 0,1 mm.
Na Smx.com.pl znajduje się specjalny formularz, dzięki któremu klienci mogą przesłać zapytanie ofertowe lub specyfikację konkretnego zamówienia w celu otrzymania bezpłatnego kosztorysu.

38-311 Szymbark

Szymbark 519

tel. 531 648 429

Szybki kontakt z SMX DESIGN

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja