Solar Studio Sp. z o.o.

Sprzedaż

Solar Studio Sp. z o.o.

Solar Studio Sp. z o.o.

Na polskim rynku jesteśmy już obecni ponad 20 lat. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie usług z zakresu opalania w solarium na najwyższym poziomie. Nasz pierwszy salon otworzyliśmy we Włoszczowej w 2000 roku. Zachęceni spektakularnym sukcesem zaczęliśmy podbijać kolejne miasta - Kielce, Pabianice, Starachowice, Busko-Zdrój, Skarżysko-Kamienna, Jędrzejów, Ostrowiec Świętokrzyski. Rok 2022 okazał się przełomowym - otworzyliśmy swoje pierwsze solarium w centrum Łodzi. I to był strzał w dziesiątkę!

Nasz salon mieści się w Ogrodach Geyera na ul. Piotrkowskiej. Bezproblemowo dojedziesz do niego zarówno komunikacją miejską, jak i własnym autem (czeka na Ciebie duży parking).

Oferujemy bezpieczne opalanie w solarium. Nasze łóżka i kabiny spełniają zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia. Poza tym są regularnie i dokładnie dezynfekowane. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Szczególnie polecamy skorzystanie z naszego gabinetu światłoterapii, a także kuracji odmładzającej przy użyciu kolagenowych lamp.
W naszym salonie istnieje możliwość zakupu kremów do opalania w solarium. Posiadamy również największy wybór kobiecych i męskich perfum marki Mooye.

Serdecznie zapraszamy do najprawdopodobniej najlepszego solarium w Łodzi. Nasi pracownicy zajmą się Tobą kompleksowo.

93-004 Łódź

Piotrkowska 295

Mapa dojazdu

tel. 665 291 099

Mapa dojazdu: Solar Studio Sp. z o.o.

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja