Studio Zdrowia i Urody Violetta Wojciechowska

Sprzedaż
http://violetta-wojciechowska.pl/

Studio Zdrowia i Urody Violetta Wojciechowska

Studio Zdrowia i Urody Violetta Wojciechowska

Misją realizowaną na co dzień przez Studio Zdrowia i Urody Violetta Wojciechowska jest pomoc klientowi w uzyskaniu równowagi pomiędzy zdrowiem fizycznym i mentalnym. Głównym zakresem działań jest szeroko rozumiana medycyna estetyczna, dostępna w Śremie i okolicznych miejscowościach. Realizator jest w stanie zaproponować także cały szereg odpowiednio dobranych zabiegów relaksacyjnych, począwszy od masażu lomi lomi w Kórniku, czy też innych form SPA.
Wykonywane świadczenia to także profesjonalny makijaż permanentny, z którego mieszkańcy Środy Wielkopolskiej i pozostałych, wspomnianych wcześniej miast mogą skorzystać podczas wizyty w gabinecie. Stosowane do uzyskania pożądanego efektu i jego utrwalenia kosmetyki oraz techniki są bezpieczne i stanowią świetną alternatywę dla codziennego makijażu, nakładanego oddzielnie.
Za obsługę gabinetu odpowiada doświadczona kadra o odpowiednich kompetencjach. Jest to między innymi masażysta, przyjmujący osoby ze Śremu, Środy Wielkopolskiej i Kórnika oraz dietetyk. Ten ostatni może zaproponować dietę opartą na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, propagującej spożywanie posiłków opartych na zasadzie równowagi i dostarczaniu organizmowi składników wspierających zarówno jego ciało, jak i umysł.
W zakres świadczeń gabinetu wchodzi również podologia. Mieszkańcy Kórnika i okolic mogą skorzystać z tego rodzaju oferty w cenie, jaka jest przedstawiona na stronie internetowej realizatora.

62-035 Kórnik

Wodna 5/1

tel. 727 944 653

Szybki kontakt z Studio Zdrowia i Urody Violetta Wojciechowska

Rodzaj współpracy:

Sprzedaż

Słowa kluczowe

Szukaj

Katalog Firm

Internetowa platforma promująca Polskie firmy w sieci
zaawansowane     

Logowanie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
Zapomniałem hasła

Rejestracja